Polska

Konkurs rozstrzygnięty

Na zaproszenie Pani poseł Julii Pitery, która objęła konkurs patronatem honorowym, trójka zwycięzców pojedzie na wyjazd studyjny do Parlamentu Europejskiego w Brukseli, a są to: Paulina Cybulska z kierunku dietetyka, która zajęła I miejsce, Przemysław Mazurczak z kierunku bezpieczeństwo narodowe laureat II miejsca oraz Przemysław Sergiej z kierunku zarządzanie który uplasował się na III pozycji.

Ponadto w finale udział wzięli: Aneta Szlendak studentka administracji, Natalia Buczek studentka administracji, Marlena Stańczuk studentka filologii, Anna Wyszomierska studentka zarządzania, Anna Adamiak studentka zarządzania, Dawid Pniewski student informatyki, Marta Kisielińska studentka informatyki oraz Marta Ratyńska studentka filologii. Konkurs został zorganizowany pod koniec 2016 roku. Finał odbył się 12 stycznia 2017 roku, gdzie z prezentacjami wystąpiło 11 finalistów podczas uroczystej Gali w budynku Głównej Biblioteki UPH w Siedlcach. Gratulujemy wszystkim finalistom i życzymy powodzenia w rozwoju kariery zawodowej!