BIURA POSELSKIE

 

WARSZAWA

 
BIURO W WARSZAWIE
ul. Nowy Świat 39
00-029 Warszawa
tel. stacjonarny:  22 826 41 93

 

piotr kobza 

 

Piotr Kobza
Radca prawny

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Urodził się w Warszawie, mieszka w Halinowie na Mazowszu. Maturę zdał w Liceum Ogólnokształcącym im. Jakuba Jasińskiego na warszawskim Grochowie w klasie o profilu elektronicznym. Studiował prawo na Uniwersytecie Warszawskim i Uniwersytecie Jagiellońskim. Jeszcze jako student prawa, w 2004 r., podjął pracę jako wolontariusz w polskim oddziale Stowarzyszenia Transparency International. Od 2007 pracuje w biurze poselskim Julii Pitery. Obecnie jest adwokatem, członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Specjalizuje się w prawie administracyjnym (prawo budowlane, zagospodarowanie przestrzenne, prawo telekomunikacyjne, prawo ochrony środowiska) i cywilnym (prawo rzeczowe, prawo spadkowe). Prowadził obsługę prawną spółek prawa handlowego oraz organizacji pozarządowych. Lubi jeździć na rowerze, wędrować po górach i podróżować.

 

 
 Hanna Barbara Kosowska

Hanna Barbara Kosowska


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Urodziła się i mieszka w Warszawie. Z wykształcenia jest menadżerem. Studia podyplomowe w zakresie zarządzania kadrami ukończyła w Instytucie Organizacji i Zarządzania Kadrami przy UW. W latach 80-ch z powodzeniem prowadziła własną firmę, projektującą nowoczesne ubrania dla kobiet. Następnie w Kancelarii Prezydenta RP Lecha Wałęsy współpracowała z Januszem Zaorskim przy tworzeniu biura ds. mediów. W późniejszych latach była kolejno: dyrektorem personalnym w spółce będącej operatorem telekomunikacyjnym oraz menadżerem odpowiedzialnym za reklamę w filii Financial Times w Polsce. Wcześniej przez 12 lat uprawiała łyżwiarstwo figurowe. Do dziś aktywnie uprawia sport wysiłkowy i aerobowy. Jest zagorzałym kinomanem i miłośniczką teatru. Kocha zwierzęta, czemu daje wyraz wspomagając w miarę swoich możliwości schroniska. Jest radną Dzielnicy Mokotów; pracuje w Komisji Sportu i Turystyki oraz Komisji Budżetu i Finansów.

 

 Alicja Stachurska

Alicja Stachurska

Asystentka w biurze poselskim w Warszawie
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Urodziła się w Opocznie, obecnie mieszka w Warszawie. Maturę zdała w Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Opocznie. Studiuje prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Zajmują ją szczególnie zagadnienia prawa i postępowania cywilnego. Wybrała prawo, bo ponad wszystko przedkłada pracę wśród ludzi i dla człowieka. Pierwsze prawnicze doświadczenia zdobywała w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości na stanowisku koordynatora prawnego. Lubi czytać kryminały oraz oglądać filmy akcji. Kocha zwierzęta i marzy o własnej stadninie koni. Każdą wolną chwilę poświęca rodzinie i przyjaciołom. Wyróżnia ją łatwość nawiązywania kontaktów, rzetelność i sumienność wykonywanej pracy.

 

 

BIURA W TERENIE

 

 BRUKSELA

 
BIURO EUROPOSŁANKI JULII PITERY
Parlement européen
Bât. Altiero Spinelli
12E217
60, rue Wiertz / Wiertzstraat 60
B-1047 Bruxelles/Brussel
tel. stacjonarny:
+32(0)2 28 45386
+32(0)2 28 49386

  

 A Zapotocka

Anna Wiktoria Zapotocka-Zapalska

Urodziła się w Jeleniej Górze, ale od ponad 20 lat mieszka za granicą. Maturę uzyskała w gimnazjum im. Konrada Adenauera w Bonn. Jest prawnikiem. Studiowała na Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie nad Odra na kierunkach Bachelor i Master of German and Polish Law (specjalizacja: prawo europejskie i miedzynarodowe) i Uniwersytecie Im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (studia jednolite magisterskie). Uczestniczyła w programie Erasmus we Francji (Institut d'Etudes Politiques de Paris - Sciences Po). Uzyskała certyfikat z prawa medialnego na Uniwersytecie Viadrina. Studiowała również na Uniwersytecie James Cook w Australii. Absolwentka Kolegium Europejskiego w Natolinie (Master of European Interdisciplinary Studies. Specjalizacja: UE jako aktor regionalny). Odbyła szereg praktyk w kancelariach prawnych, w Ambasadzie Polskiej w Berlinie, w Stalym Przedstawicielstwie RP przy UE oraz w Parlamencie Europejskim (DG EXPO, dzial ds. Rosji i Partnerstwa Wschodnigo). Włada niemieckim, angielskim i francuskim. W zakresie podstawowym - ukraińskim. Kocha teatr i nurkowanie z akwalungiem.

 

 

 SKrzyzanowski

 

 

Stanislaw Krzyżanowski


Urodzony w Warszawie, ale od 17 roku życia mieszka w Belgii, gdzie ukończył międzynarodową szkołę średnią przy głównej siedzibie NATO. Studiował na Belgijskim Uniwersytecie Fucam oraz Uniwersytecie Katolickim w Louvain. Jest politologiem z zacięciem dziennikarskim. Włada biegle językiem angielskim i francuskim oraz nieźle hiszpańskim. Lubi czytać literaturę popularno - naukową i naukową z zakresu humanistyki. Namiętnie słucha muzyki, gra na fortepianie oraz uprawia sporty wodne i zimowe.

 

 

 

 

 

  

kajaKasprzak

Kaja Kasprzak

 

Urodziła się w Oleśnicy na Dolnym Śląsku. Szkołę średnią ukończyła w Polsce, natomiast wyższe wykształcenie zdobyła we Francji. W Lyonie otrzymała licencjat z prawa francuskiego na Uniwersytecie Lumière Lyon 2, a w Paryżu dyplom w zakresie prawa handlowego na Uniwersytecie Paris XII Créteil. Jako jedyna Polka na istniejącym od 11 lat kierunku Uniwersytetu Aix-Marseille otrzymała dyplom ukończenia studiów z prawa karnego (kierunek „Walka z przestępczością finansową i zorganizowaną” ) oraz dyplom uniwersytecki z finansów (kierunek „Podwójne Kompetencje: Finanse i Prawo karne”) w Centrum Nauk Technik Finansowych i Inżynierskich. Odbyła praktyki zarówno w polskich kancelariach adwokackich specjalizujących się w sprawach karnych i cywilnych, jak również w Komisji Europejskiej w Brukseli w Dziale Sprawiedliwości „Polityka kontroli narkotyków”. Biegle włada językiem francuskim i angielskim, w zakresie podstawowym - hiszpańskim. Gra na gitarze klasycznej, pasjonuje ją taniec latynoski.   

 

 

SIEDLCE

 

BIURO POSELSKIE 

ul. Asza 1 lok. 4
08-110 Siedlce

 

 

 Foto pawel trojanowski

Paweł Trojanowski
Asystent Regionalny - Siedlce

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: 692400585

 

Urodził się i mieszka w Siedlcach. Po otrzymaniu matury w 1997 roku, studiował na Uniwersytecie Warszawskim - Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych. Jest absolwentem studiów doktoranckich z ekonomii prowadzonych przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie, absolwentem Podyplomowych Studiów z Doradztwa Zawodowego i Pośrednictwa Pracy w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku oraz absolwentem Podyplomowych Studiów Samorządowy Menedżer Energii w Szkole Wyższej Ekologii i Zarządzania. Posiada certyfikaty w zakresie „Zarządzanie projektami metodologią PRINCE 2” na poziomie fundation i practitioner, zdał egzaminy TOEFL oraz TOIC, potwierdzające znajomość języka angielskiego. Jest ekspertem w zakresie ekonomii społecznej oraz posiada ukończony zaświadczeniami MENiS kurs pedagogiczny i trenerski. Jest wiceprzewodniczącym Społecznej Rady Fundacji Dzieci Poszkodowanych w Wypadkach Samochodowych. Jest żonaty, ma dwóch synów. Pasjonuje się komunikacją społeczną, mediami, public relations, kształtowaniem postaw społeczeństwa obywatelskiego oraz rozwojem regionalnym.

 

 

 

 

 

 

RADOM

 

BIURO POSELSKIE

ul. Młynarska 10
26-600 Radom

 

 Grayna Wilk

Grażyna Wilk

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: 692900689

 

Osoba nadzwyczajnie aktywna, dla której działalność społeczna stanowi o sensie życia. Od dziecka związana z Radomiem, gdzie ukończyła szkołę i studia. Zakładała - i przez wiele lat przewodniczyła - Stowarzyszeniu Kobiet Ziemi Radomskiej "Ewa". Była również ławnikiem sądowym i przewodniczącą Rady Ławniczej, uhonorowaną dyplomem Prezesa Sądu Rejonowego w Radomiu. Zasiadała w Społecznej Radzie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu. Nadal działa w Centrum Aktywności Lokalnej w Radomiu. Źródłem osobistej satysfakcji Grażyny Wilk i jej męża są dzieci: córka - doktor nauk medycznych i syn - inżynier informatyk. Pasją zaś - malarstwo.


 

 

RACIĄŻ

 

BIURO POSELSKIE

Plac Mickiewicza 4 (I piętro)
09-140 Raciąż 


 

 

 Czajkowska Milena zdjecie

 

 

 

 

  

 

 

Milena Czajkowska
Asystent Regionalny - Raciąż

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: 604900224

 

Urodziła się w Płońsku. Mieszka w Raciążu, tam też ukończyła Technikum Ekonomiczne, uzyskując świadectwo maturalne. Jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego – kierunek Finanse i Rachunkowość. Magisterium z ekonomii uzyskała na podstawie pracy: „Komunikacja marketingowa, czyli umiejętność porozumiewania się przedsiębiorstwa z rynkiem na przykładzie Banku PKO BP S.A.”. Podczas studiów odbyła staż i praktyki zawodowe w Urzędzie Skarbowym w Ciechanowie i Banku PKO BP S.A. w Ciechanowie. Z pasją czyta książki psychologiczne i fantastyczne. Jej cechą szczególną jest wyjątkowa obowiązkowość i skrupulatność oraz przyjazny stosunek do otoczenia. Jest lokalną patriotką powiatu płońskiego.

 

 

PŁOŃSK

 

BIURO POSELSKIE

 

 

 Czajkowska Milena zdjecie

 

 

 

 

Teresa Przyborowska

ul. Płocka 69 lok.6 I p

Płońsk

 

tel: 600 971 713

e.mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Urodzona w Ciechanowie, ale od kilkunastu lat mieszka w Płońsku. Maturę zdała w Technikum Chemicznym w Piastowie. Pracowała w laboratorium kontroli jakości oraz jako technolog spożywczy. Z pasją rozwiązuje krzyżówki oraz sudoku. Kocha książki i podróże.Aktywna i operatywna w życiu i pracy.Łatwo nawiązuje kontakty,rzetelna i sumienna w pracy.

Aktualnie słuchaczka UTW intensywnie dokształcająca się w języku angielskim. 

 

 

 

SOCHACZEW

 

al 2

  

 

Anita Lasocka

asystentka regionalna

ul. Plac Kościuszki 6 lok. 22

Sochaczew 96-500

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Urodziła się w Tomaszowie Lubelskim, od kilkunastu lat związana z Sochaczewem. Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego (kierunek stosunki międzynarodowe) oraz Wydziału Nauk Humanistycznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (kierunek socjologia). Ukończyła też studia magisterskie na kierunku Environmental Sciences w Wageningen University & Research Centre (stypendium rządu holenderskiego).

Od lat aktywnie działa w organizacjach pozarządowych, głównie na rzecz rozwoju talentów dzieci i młodzieży, aktywizacji seniorów, w zakresie edukacji ekologicznej. Koordynowała ogólnopolskie kampanie edukacyjne, projekty międzynarodowe, zajmowała się obsługą finansową projektów Europejskiego Funduszu Społecznego. Posiada Certyfikat Prince2 Foundation (metodyka zarządzania projektami).

W wolnym czasie czyta lub eksperymentuje w kuchni. Uwielbia jazdę na nartach.

 

OSTROŁĘKA

 

ff

 

 

Ewa Janina Trzcińska
Asystentka Regionalna - Ostrołęka

ul. Kilińskiego 32d
Ostrołęka 07-410


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 784400232

 

Urodziła się i mieszka w Myszyńcu. Jest mężatką i matką dwójki dzieci. Na Studiach Licencjackich w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie zdobyła zawód menedżera, jest absolwentką Studiów Magisterskich z Pedagogiki Pracy w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie oraz absolwentką Studiów Podyplomowych, Coaching profesjonalny, metoda i praktyka w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Obecnie na Uniwersytecie SWPS w Warszawie kończy studia podyplomowe na kierunku Praktyczna Psychologia Motywacji. Od 2002 roku wraz z mężem prowadzi firmę, aktywnie działa w organizacjach pozarządowych, OSP Myszyniec, TRZK, Stowarzyszenie LGD „Kurpsie Razem”. W roku 2010 rozpoczęła pracę jako doradca zawodowy. Pasjonuje ją praca z ludźmi, psychologia, rozwój osobisty, wyprawy górskie.