001 znaczki Goście z Polski

 

Panią Poseł w Parlamencie Europejskim odwiedziła kolejna grupa gości z Polski. Jak zawsze przy tego typu okazjach był czas na rozmowy o przyszłości Unii Europejskiej, roli Polski w Europie i aktualnej sytuacji międzynarodowej. 

 

okokok  

004 znaczki Inauguracja Roku Akademickiego w Płocku

 

Po raz 52 zainaugurowany został rok akademicki w płockiej filii Politechniki Warszawskiej. Profesorom i studentom życzymy samych sukcesów. Panią Poseł na uroczystości reprezentowała Barbara Kosowska.

 

politechnika

 

foto: www.facebook.com/politechnika.plock/

004 znaczki Dozynki łosickie

 

Dożynki Powiatu Łosickiego i miasta Łosice jak zawsze barwne i rozśpiewane. Po ciężkiej pracy rolnikom i ich rodzinom należy się chwila wytchnienia i święto. jak widać członkostwo w Unii Europejskiej nie tylko nie zniszczyło pięknych polskich tradycji, ale pozwoliło im się rozwinąć. Unia Europejska to dobry wybór dla polskich rolników.

004 znaczki Dokopiny 

 

W Przesmykach odbyły się tradycyjne „Dokopiny ziemniaka”. Wariacje kulinarne na bazie ziemniaków mogłyby podbić serca najbardziej zatwardziałych zwolenników drakońskich diet. W konkursie na na największy okaz zwyciężył egzemplarz wazący aż 1,66 kg!  

 

004 znaczki Czytamy Przedwiośnie

 

W Miejskim Centrum Kultury w Płońsku odbyło się publiczne czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego. Ponieważ pomysł Prezydenta na „uproszczenie” tekstu pani poseł uznała za skandaliczny - czytała oryginał.